Jak to działa?

Finalny koszt ugługi to:
A) 100 zł w przypadku lotu w obrębie Europy
B) 200 zł w przypadku lotu poza Europę
1. Kliknij w zakładkę “formularz”
2. Zaloguj się za pomocą konta Google lub zarejestruj się jeżeli go jeszcze nie masz
3. Wypełnij formularz ofertowy
A) Wybierz lot w obrębie Europy (10 zł zaliczki za dwie oferty i każda następna 10 zł)
B) Wybierz lot międzykontynentalny (20 zł zaliczki za dwie oferty i każda następna 20 zł)
C) Jeżeli nie jesteś pewien/pewna niektórych z pól najedź kursorem na gdzie pojawi się podpowiedź
4. Jeżeli posiadasz dodatkowe wymagania wpisz je w miejscu na to przeznaczonym na dole formularza
5. Wpłać zaliczkę zgodnie ze swoim wyborem
6. Maksymalnie w przeciągu 48 godzin skontaktujemy się z tobą poprzez e-mail lub WhatsApp z informacja czy:
A) Udało nam się znaleźć twój wymarzony bilet lotniczy w określonej kwocie
B) Maksymalna kwota została przekroczona lub nie udało nam się znaleźć biletu w podanych datach. W tym wypadku, wspólnie zastanowimy się jak możemy znaleźć jeszcze bardziej dopasowany do twoich potrzeb bilet lotniczy
7. Cena za wykonana usługę oraz jej status pojawi się automatycznie w zakładce profil
8. Zapłać brakującą kwotę
9. Status wpłaty “zapłacone” pozwoli uzyskać Ci dostęp do danych szczegółowych biletów, które zostaną do Ciebie przesłane mailowo
10. Zakup swój wymarzony bilet na podanej przez nas stronie (jeżeli potrzebujesz w tym pomocy zgłoś się do nas w korespondencji)

O firmie

Cześć! Wakacje w biurach podróży stają się coraz droższe i częściej decydujemy się na zorganizowanie wyjazdów na własna rękę. Niejednokrotnie zdarza się jednak, że połowę budżetu naszych wakacji pochłaniają koszty podróży. Dlatego bardzo chętnie pomogę Ci wyszukać jak najtańszy bilet lotniczy, który spełni Twoje wymagania, a Ty zaoszczędzisz nie tylko pieniądze ale i czas. Zajrzyj do zakładki jak to działa i przekonaj się jakie to proste! Gwarantuje, że wspólnie znajdziemy twój wymarzony bilet lotniczy! :) Po zapoznaniu się z nasza stroną kliknij tutaj i wypełnij formularz ofertowy a odpowiedź otrzymasz w przeciągu 48 godzin! Jeżeli jednak nie jesteś pewien/pewna swoich planów wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij wiadomość poprzez whatsapp lub e-mail podany poniżej i wspólnie zastanowimy się jak mogę Ci pomóc!

FAQ

Zwrot kosztów

Jeżeli otrzymane oferty są dla Ciebie niesatysfakcjonujące, napisz do nas i zastanowimy się wspólnie jak możemy znaleźć jeszcze bardziej dopasowane do twoich potrzeb bilety lotnicze. Pamiętaj jednak, że bilety kupujesz bezpośrednio u przewoźnika, my jedynie pomagamy je wyszukać. Dlatego zapoznaj się dokładnie z polityką zwrotów operatora.


Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się wyszukiwaniem biletów dopasowanych specjalnie do Twoich wymagań. Szukamy ich bezpośrednio o przewoźników unikając niepotrzebnych pośredników. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Ci w znalezieniu jak najtańszego a zarazem najlepszego biletu lotniczego.


Czy mam pewność, że mój bilet zostanie znaleziony?

Niestety niekiedy bilety lotnicze nie są dostępne w wybrane dni. W takiej sytuacji poinformujemy Cię o napotkanym problemie i zapytamy o ewentualnej zmianie daty. Podobny schemat działania będzie występować gdy zaznaczona cena maksymalna biletu będzie zbyt niska aby znaleźć interesujący Cię lot.


Kontakt

Nr. WhatsApp

+48 798 060 959


Email

kontakt@pasare.pl

Formularz kontaktowy